Spolupráce

Výměna odkazů

Stránky BezvaVýlety.cz nabízí možnost spolupráce pro všechny, kteří spravují internetové stránky. Nabízíme výměnu odkazů mezi vaším a naším projektem. Pokud máte zájem, vložte na vaše stránky (i do všech podstránek) následující kód a kontaktujte nás na email info<zavináč>bezvavylety.cz. V emailu zašlete váš kód, my ho umístíme na naše stránky do patičky webu.

Kód:

<a href="http://www.bezvavylety.cz/">Tipy na výlet</a>

Děkujeme.

5 Komentáře/ů

 1. Dne 13.6. 2009 od 13 hodin Vás zveme na DĚTSKÝ DEN SE PSÍM SPŘEŽENÍM na Zámeckém statku Újezd nade Mží. Můžete si vyzkoušet jízdu se psím spřežením, prohlédnout zoostezku.Ne nadarmo stezka dostala podtitul Zvířata, která změnila svět. Najdete tu totiž snad všechna zvířata, která člověku dělají společnost už hodně dlouho. A která mu také poskytují četné služby. Nemohou chybět kachny, husy, slepice, krůty, prasata ani krávy. Obdivovat můžete také andulky, pštrosy, pávy, papoušky, koně a kamerunské kozy i ovce. Pro řadu nejmenších to může být první setkání se zvířaty, bez kterých si naše babičky ve venkovských staveních neuměly svůj život ani představit. Pro milovníky zastaralých zemědělských strojů je k dispozici např. kombajn, sekačka, horal..Celým dnem Vás budou doprovázet DJ Krtek, taneční skupina TWIN, členové čínského bojového umění WU-SHU, zábavné soutěže a odměny nejen z ekologického zemědělství.
  Další informace naleznete na http://www.zamekujezd.cz

 2. Ples na zámku Sychrov - odpolední módní show.

  Dne 17.10.2009 od 14:00 hodin. V krásném prostředí zámecké galerie zámku Sychrov se Vám zábavnou formou představí plesová móda od baroka po současnost, včetně luxusního spodního prádla. Program doplní předtančení historického souboru Alla Danza a moderního tance v podání souboru z Mladé Boleslavi. Odpolednem Vás provede paní Jolana Voldánová.
  Vzhledem k omezené kapacitě míst v zámecké galerii doporučujeme zájemcům o tuto akci včas si rezervovat vstupenky!
  Vstupné: 150,-Kč
  Více informací najdete na http://www.beautyartshow.com.

 3. Ples na zámku Sychrov - večerní módní show, raut, ples.

  Dne 17.10.2009. od 18:00 hodin. V krásném prostředí zámecké galerie zámku Sychrov se Vám zábavnou formou představí plesová móda od baroka po současnost, včetně luxusního spodního prádla. Program doplní předtančení historického souboru Alla Danza a moderního tance v podání souboru z Mladé Boleslavi. Večerním programem Vás provede paní Jolana Voldánová.
  Po skončení přehlídky následuje raut a opravdový zámecký ples. K tanci a poslechu zahraje kladenský taneční orchestr K- Band. Ples zahájí předtančení hvězdného páru ze Stardance Jolany Voldánové a Jana Tománka.
  Vzhledem k omezené kapacitě míst v zámecké galerii doporučujeme zájemcům o tuto akci včas si rezervovat vstupenky!
  Vstupné 800,-Kč
  Dress code: Coctail dress (společenský oděv)
  Více informací najdete na http://www.beautyartshow.com.

 4. Zámeček Bishofstein - Adršpach,Broumovské stěny.Tady to romantikou a krásou překypuje.Jen si prostě vybrat termín/mám osobně rád míň lidí - počasí zvládnu,davy ne/.Bischofstein je zámeček pro turisty/nečekejte průvodkyni či nějaké muzeum/ + 2 budovy.Je uprostřed Jiráskových skal,nedaleko je krásné jezírko,pěkné lesy a taky hrádek Katzestein.Místo stvořené pro hvězdicové výlety do okolí. Podívejte se sami na fotky/na jiné webovky/ a dáte mi za pravdu…..

  Jinak si nemohu pomoci ale tohle tu musím vypsat: jistě víte o železných kruzích na vrcholu skal a na jejich stěnách.Jára Cimrman nad tím přemýšlel - k čemu to jako je a jeho dedukce je:že to jsou staré bývalé úvazky pro lodě našich předků.Jak moře klesalo,tak tím níže si museli lidé kruhy dávat na vázání lodí …U nás v Chomutově byl jeho kamarád Franz Kodl - budu o něm psát příště….

  Za čím jedeme?
  Skální horolezecké útvary,zámeček,hrad,jezero.V okolí nástup do Teplických skal /Supí skála,Bludiště/.Je tu naučná stezka Bischofstein Skály.Možnost výjezdu do Adršpachu a polských Stolových hor /ty doporučuji pro děcka/.

  Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?
  Dobře tu vaří i když trochu dražší relace.Oběd cca 120,večeře 90 kč.Avšak vše je vyváženo zajímavou akcí - když budte spát ve vlastním spacáku tak máte noc za 230 kč vč.snídaně /švédské stoly/- což bylo super /takhle si představuji pobyt pro turisty co se přesouvají/.Jinak za 340 Kč.

  Co se nejvíce líbilo a co naopak ne?
  Pěkné okolí - to jistě nemusím říkat a psát.Jinak čistota - areál je po přestavbě.Trochu se tu žehralo na sprchy /na pokoji nejsou - ale čisté jsou/.Je tu poměrně dost lidí a jelikož je zámeček na konečné tak jsou tu problémy s parkováním a s ohledy řidičů/.

  Ostatní informace
  O cenách píši výše,jsou obvyklé a odpovídají parametrům.Máte i možnost stanovat venku i zahrát si minigolf.Viděl jsem tu i svatbu,pěkné místo pro ni.

  Na výlet vlakem
  Nemohu sloužit,jel jsem autem,ale určitě bude nedaleko vlakové spojení.Je tu dost motorkářů.

 5. ZÁMEK BERCHTOLD s dětským ráje a sport centrem tvoří spolu s přilehlým okolím unikátní místo pro trávení volného času. Malebná krajina, čistý vzduch a příjemné prostředí našeho areálu láká celoročně tisíce návštěvníků zejména rodiny s dětmi, školy, sportovce a seniory se zájmem o historii a kulturu.
  V bezprostřední blízkosti zámku se nachází zámecký park, který je stylizován do Dětského ráje. Naleznete zde Pohádkovou zemi plnou skřítků, strašidýlek a víl od známé objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové, skutečné peklo, Perníkovou chaloupku i s Ježibabou, kocoura Mikeše, Mini Zoo, dětské hřiště a muzeum. Součástí zámeckého parku je stálá výstava 32 miniatur českých hradů, zámků a dalších historických objektů z celé ČR.
  Součástí areálu je Sport centrum Na Zámečku, které nabízí sportovní vyžití v tenisu, golfu, kopané a zároveň zasedací a restaurační prostory s možností ubytování. Je zde i vinný sklípek, velký výběr vín, venkovní gril a vaří zde známí kuchaři z TV a Magické zahrady.
  V těsné blízkosti se nachází sportovní areál FK Kunice se dvěma travnatými hřišti a jedním hřištěm s umělým povrchem, kde trénuje i fotbalová reprezentace ČR. Zámecký areál k velké radosti stále rozšiřuje své služby. Probíhají zde kulturní, sportovní i firemní akce, svatby, dětské programy, divadélka, olympiády a výstavy veteránů.

Vložte komentář

Spolupracujeme:

webové stránky, Víkendové pobyty pro dva, Elektroworld, Thajsko cestování, Levné ubytování, Dovolená v Bulharsku, Dovolená v Itáli, Přehled ubytování v Chorvatsku, Egypt dovolená, Info o dovolené v Řecku, pronajmi si Chatu Martin, Dubai last minute, Kuba last minute, Thajsko last minute, Paintball a rafting, Warez Forum, Garida - cestovatelský magazín , Ubytovanie na Slovensku, Chorvatsko ubytování apartmány, Dovolená