O stránkách

Stránky BezvaVýlety.cz byly vytvořeny pro všechny lidi, kteří rádi cestují po České republice. Na webu najdete aktuální tipy na výlety. BezvaVýlety.cz sdružují nejvýznamnější internetové stránky a poskytují vám, návštěvníkům bohatý přehled o tom, kam se vypravit na výlet.

Tipy jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé lidi, seniory či jednotlivce, kteří si našli trochu času relaxovat a poznat nová místa.

4 Komentáře/ů

 1. Pozvánka na Křepelčí hody o velikonocích
  Dne 11.4. 2009 od 11 hodin můžete navštívit Křepelčí hody o velikonocích na Zámeckém statku Újezd nade Mží( Plzeň – sever).
  Program akce:
  Otevření Zoostezky
  Šermířské vystoupení skupiny Pendragon
  Dětské divadelní představení Hrátky s čertem( hraje Krašovický ochotnický spolek)
  Zábavné divadelní představení Dívčí válka( hraje ochotnický spolek Černoch)
  Zpívaná s country kapelou Březina a spol.

 2. Ahoj všem, kteří rádi cestují po Čechách, dovoluji si Vás pozvat k nám do vesničky Oldřichov v Hájích u Liberce, v okolí jsou krásné tipy na výlety, hospůdky, cyklosteska, a různé aktivity, přijedte a budete spokojeni.

 3. Zveme Vás na výlet na Zámecký statek Újezd nade Mží. Milovníky zvířat potěší Zoostezka zvířat - pštrosi, koně, pávi, holubi, kachny, kamerunské ovce, kamerunské kozy, husy labutí, papoušci, sika japonský, bažant zlatý, auracan…Můžete nahlédnout do Chaloupky, kde je připravena expozice Jak se dříve žilo.Prolézt hospodářské stroje jako kombajn, sekačky…Zaskákat si na trampolíně. Těšíme se na Vás.

 4. DĚTSKÝ DEN SE PSÍM SPŘEŽENÍM na Zámeckém statku Újezd nade Mží dne 13.6. 2009 od 13 hodin. Děti i dospělí mají jedinečnou příležitost se svézt se psím spřežením na nádvoří Zámeckého statku Újezd nade Mží. Můžete si zasoutěžit a vyhrát odměny nejen z ekologického zemědělství. Celodenním programem Vás budou doprovázet DJ KRTEK, taneční skupina TWIN, členové čínského bojového umění WU-SHU. Pro milovníky zvířat je připravena Zoostezka zvířat, která změnila svět, zastaralá zemědělská technika( kombajn, sekačka..), Expozice dobových strojů a jiných zajímavostí, Chaloupka u zámku s tématem Jak se dříve žilo.

Vložte komentář

Spolupracujeme:

webové stránky, Víkendové pobyty pro dva, Elektroworld, Thajsko cestování, Levné ubytování, Dovolená v Bulharsku, Dovolená v Itáli, Přehled ubytování v Chorvatsku, Egypt dovolená, Info o dovolené v Řecku, pronajmi si Chatu Martin, Dubai last minute, Kuba last minute, Thajsko last minute, Paintball a rafting, Warez Forum, Garida - cestovatelský magazín , Ubytovanie na Slovensku, Chorvatsko ubytování apartmány, Dovolená